איך מתחילים והמשך הדרך

כל מתאמן שמגיע לסטודיו מתחיל בשני מפגשי היכרות אישיים, בכדי שיכיר את השיטה וצורת העבודה שלנו. במהלך השיעורים הוא מקבל מקבץ ראשוני של תרגילים שיהוו בסיס להמשך.
בו בזמן המורה לומדת את המתאמן – יכולותיו ומגבלותיו הגופניות, יציבתו, טווחי תנועה שלו, בעיות מיוחדות הדורשות התייחסות מיוחדת וכן את צרכיו וציפיותיו.
מפגשי ההיכרות חשובים מאוד כבסיס להמשך הדרך בשיעורים הקבוצתיים.
לאחר שיעורי ההיכרות מצטרף המתעמל לשיעורים במסגרת קבוצה בהם הוא מתאמן על פי תכנית אישית, בקצב שלו וללא קשר למתעמלים האחרים בשעור. אורך שיעור הוא 55 דקות.
האימון מתבצע בקבוצות קטנות, עד 5 מתעמלים בקבוצה. הרכב קבוצה מצומצם מאפשר למורה לתת לכל מתאמן תשומת לב אישית ולהגיע לדיוק מרבי ברמת הביצוע.
תוכנית האימון היא אישית ומותאמת לכל מתאמן על פי צרכיו, בהתאם למצבו הגופני, ולקצב התקדמותו. כדי להשיג תוצאות טובות מומלץ להגיע ל-2 שעורים בשבוע.

רותי שפיר והצוות המקצועי

רותי שפיר בוגרת סמינר הקיבוצים במגמת מחול ותנועה ובוגרת קורס הכשרה מעמיק בפילאטיס מכשירים והשתלמויות רבות בתחום הפילאטיס בארץ ובעולם.

בעלת ניסיון של 20 שנה בהוראת בלט קלאסי ומחול מודרני.

מגיל צעיר עולם התנועה והמחול היה חלק גדול ומשמעותי מחיי. מתוך רצון להתחזק ולשפר את יכולותיי הגופניות באפקטיביות ובאופן בריא גיליתי את עולם הפילאטיס ונשביתי בקסמו. לאחר שנה של קורס מעמיק, בשנת 2003 פתחתי את הסטודיו הראשון לפילאטיס בכפר סבא.

מאז ועד היום, אני משלבת בין אהבתי לתחום התנועה לבין הזכות הגדולה להעניק למתאמנים שיפור ביכולותיהם, ואין מאושרת ממני לראות את שמחתם מהתוצאות וההישגים אליהם הגיעו. ההתמדה שלהם לאורך שנים ארוכות והמילים החמות גורמים לי להמשיך בעשייה המבורכת בהתלהבות עד היום.

צירפתי אליי לאורך השנים מדריכות ומדריכים מצויינים. הצוות המקצועי שלנו – מדריכים ומדריכות מקצועיים, מוסמכים ומסורים, בעלי הכשרה נרחבת בתחום הפילאטיס והתנועה. כל אחד ואחת מהם מעניקים יחס אישי למתאמנים מתוך אכפתיות ודאגה כנה לצרכיהם. מתאימים את התוכניות האישיות, קשובים לשינויים ולרצונות ומשקיעים בחשיבה על קידום כל אחד ואחת מהמתאמנים.

בסטודיו תשמחו לפגוש את הצוות שלנו שיעניקו לכם את היחס האישי המדוייק לכם.